Yükleniyor...

Web Tasarım

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Web Tasarım

Web Tasarım

 

Web Tasarım Nedir?

Web tasarımı internette gösterilen web sayfalarının tasarımını ifade eden terimdir. Ayrıca web tasarım, bir kurum ya da kişiye ait bilgilerin, etkileşimlerin ya da özel projelerin organize edilip internet ortamına aktarılması sürecidir. İlk zamanlarda masaüstü tarayıcılar için yapılan bu çalışma, 2010 yılının ortalarından bu yana, mobil ve tablet tarayıcılar için gittikçe daha fazla önem kazanmıştır.

Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Bir web tasarımı görünüm, düzen ve içerik kısımlarından oluşur. Örneğin görünüm, kullanılan renkler, yazı tipi ve görüntülerle ilgilidir. Düzen, bilgilerin nasıl yapılandırıldığını ve kategorilere ayrıldığını gösterir. İyi bir web tasarımının kullanımı kolay olmalıdır, estetik açıdan hoş ve web sitesinin kitlesine ve markasına uymalıdır. Pek çok web sayfası basitliğe ön planda tutularak tasarlanmıştır, böylece web tasarımında kullanıcıları rahatsız edecek veya kafalarını karıştıracak hiçbir yabancı bilgi ve işlev görünmez.

Hem masaüstü hem de mobil cihazlarda sorunsuz ve iyi çalışan web sitelerini tasarlamak için en yaygın yöntemlerden ikisi duyarlı ve uyarlanabilir tasarımdır. Duyarlı tasarımlarda, web site içeriği ekran boyutuna bağlı olarak dinamik şekillerde hareket etmelidir. Uyarlamalı tasarımlarda ise web sitesi içeriği, genel ekran boyutlarıyla eşleşen boyutlarda sabitlenir. Cihazlar arasında mümkün olduğunca tutarlı bir düzenin korunması, kullanıcının güvenini ve katılımını sağlamak için çok önemlidir.

Profesyonel Web Tasarım Şirketime veya Bana Nasıl Yardımcı Olabilir?

Profesyonel Web tasarımı, ziyaretçilerinizin ihtiyaçlarını karşılamalıdır, gereksiz ve kafa karıştırıcı tasarım olmadan kullanıcının bilmek istediklerini hızlı bir şekilde söylemelidir. Web sitesi tasarımınızdaki menülerin öngörülebilir, tutarlı ve anlaşılması kolay olduğu zaman, ziyaretçilerinizle olumlu bir ilişki kurmanıza yardımcı olacaktır.

Arama motorlarını kendinize çekin! Web sitenizin tasarımına ne kadar çekici olsa da, arama motorlarının okuyabileceği şekilde kodlanmamışsa, arama motoru sonuç sayfalarında görünmez.

Teknik aksaklıklardan kaçının! Uzun yükleme süreleri ve kopuk bağlantıları olan web siteleri unutun, Anında Web Site Yazılım Hizmetleri tarafından sizlere sunulan profesyonel web siteleri ile keyfinize bakın.

Anında Web Site Hizmetleri Neler Yapabilir?

Anında Web Site Hizmetleri, şirketinizi temsil etmeye değer profesyonel bir web sitesi tasarımına sahip olmanızı sağlayan özelleştirilmiş, profesyonel web tasarım paketleri sunar. En yeni web sitesi tasarım teknikleri kullanılmış scriptler ile web sitenizi tasarlamak ve oluşturmak için profesyonel web tasarım paketlerimizden birini seçebilirsiniz. Anında Web Site Hizmetleri profesyonel web tasarım scriptleri ile sizin ve müşterilerinizin gereksinimlerini karşılar. Hem müşterilere hem de arama motorlarına ulaşarak çevrimiçi satışlarınız üzerinde büyük bir etki yaratmak için hemen iletişime geçin!

Telefon
WhatsApp