Yükleniyor...

Hazır Web Sitesi

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Hazır Web Sitesi

Hazır Web Sitesi

 

Hazır Web Sitesi

 

Günümüz teknolojisinde ulaşılabilir olmak çok önemlidir. Eğer bir işletmeniz varsa sektör fark etmeksizin büyüyüp gelişmesi için daha fazla müşteriye hitap etmesi gerekir. Bu durumda ise işletmenizin fiziksel adresi (dükkan) kadar internet adresi de olması gerekir.

 

İnternet üzerinden hedef kitlenize ulaşmanın birçok yöntemi vardır fakat bunlardan en önemlisi web sitedir. Geçmişte bir web sitesi sahibi olmak fazlasıyla maliyetli ve uzun zaman alan bir konuydu ancak son yıllarda bu durum oldukça kolaylaştı. Bir web site sahibi olmak konusunda maliyet, zaman, kalite ve görünüm açısından karşımıza ilk çıkan seçenek hazır web sitesidir.

 

Hazır web sitesi gelişmiş bir yapıda oluşturduğumuz, kurumsal ve bireysel alanlarda kullanabileceğiniz, kolay yönetim paneline sahip, hızlı ve düşük maliyet ile web site sahibi olabileceğiniz profesyonel tasarımlardır.

Hazır web sitesi için kurulum ve yönetim için herhangi bir yazılım bilgisine sahip olmanız gerekmez. Siparişinizden hemen sonra web siteniz kurularak hazır hale getirilir. Sitenizi isterseniz var olan domain adresinize isterseniz yeni bir domain adresine kurulum yaptırabilirsiniz. Anında Web Site hazır web sitesi tasarımları dışında hosting ve domain hizmeti de sunmaktadır.

Sahip olacağınız hazır web site ile işletmenizi dünyaya açabilir, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını kolayca yapabilir ve yeni müşteriler elde edebilirsiniz.

 

Anında Web Site hazır web site paketlerinin diğer web sitesi yazılımlarına göre birçok avantajı vardır.

  • Tasarım ve yazılım süreçlerine uzun vakitler ayırmanıza gerek yoktur ve 1 günde web sitesi sahibi olursunuz.
  • Yüksek maliyetlerden kaçınır ve yıllık ödemeler yapmak zorunda kalmazsınız.
  • Gelişmiş yönetim paneli sayesinde içeriklerinizi rahatça ekleyip güncelleyebilirsiniz.
  • Ücretsiz güncelleme desteği ile web siteniz sürekli güncel kalır.
  • Herhangi bir sorunla ile karşılaştığınızda anında destek alırsınız.

Uygun maliyetli hazır web sitesi ile internet ortamına giriş yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yıllık ödemeler olmadan, ihtiyaçlarınızı karşılayacak, her sektöre uygun, gelişmiş yönetim panelli, mobil ve seo uyumlu bir web sitesi sahibi olun.

 

Hazır Web Sitesi kategorilerimiz şunlardır :

Butik - Giyim,

Kurumsal Firma Sitesi,

İnşaat - Mimarlık,

Araç Kiralama - Oto Galeri,

E-Ticaret Sitesi,

Emlak Sitesi,

Otel - Pansiyon,

Restaurant - Cafe,

Kreş - Anaokulu,

Eğitim - Okul,

Nakliyat - Lojistik,

Tekstil - Moda,

Avukatlık - Hukuk,

Kuaför - Güzellik Salonu,

Muhasebe - Mali Müşavir,

Dernek - Belediye,

İmalat - Dış Ticaret,

Medikal Hastane,

Fotoğrafçılık - Kişisel,

Spor Salonu,

Parti Aday Sitesi,

Web - Ajans ,

Blog - Portal Sitesi

 

Nasıl hazır web site sahibi olurum?

 

Buraya tıklayarak hazır web sitesi tasarımlarımızın bulunduğu sayfaya gidin. Sektörünüze ve size uygun tasarımı inleyip seçtikten sonra “Satın Al” butonuna tıklayın. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra ödeme işleminizi yapın ve web sitenize kavuşun. Eğer üyelik işlemleri ile uğraşmak istemiyorsanız HAVALE / EFT seçenekleri ile hazır web sitesi sahibi olabilirsiniz. Canlı destek bölümünden 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Telefon
WhatsApp