Yükleniyor...

Oto Galeri Sitesi Nedir?

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Oto Galeri Sitesi Nedir?
27 Nisan 2020, 17:46 0 Yorum 320 Okuma

 

Oto Galeri Sitesi

 

Gelişen teknolojinin etkisi ile birlikte insanlar tüm ihtiyaçlarını ve işlerini internet üzerinden halletmeye başlamıştır. Bu durumda ise oto galerisi olan kişiler için özel olarak tasarlanmış oto galeri sitesi ile müşterilerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Oto galeri sitesi ile birlikte müşterilerinizin sizi bulmasını kolaylaştırarak tüm araç ve hizmetleriniz hakkında bilgi verebiliyorsunuz.

 

Oto galeri web sitesi özelliklerine şöyle bir bakacak olursak.

-Sınırsız araç, marka, model ekleme özelliği bulunmaktadır.

-Araca özel ekspertiz raporu mevcuttur.

-Araç karşılaştırma, kredi hesaplama gibi birçok ek özellik bulunmaktadır.

-Firma bilgileri, site başlıkları, iletişim bilgilerinizi dilediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz.

-Toplu mail ve sms gönderme işlemlerinizi tek bir panel üzerinden yapabilirsiniz.

 

Oto galeri sitesi tasarımlarımızın tamamı SEO ve mobil uyumlu olmakla birlikte arama motorlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Oto galeri sitesi ana sayfa içerisinde modüller mevcuttur. Bu modüller ile görüntülenmesini istediğiniz yerleri açabilir, istemediğiniz yerleri kapatabilirsiniz. Tema renk ayarları sayesinde firmanızın renklerini sitenize ekleyebilirsiniz. Sınırsız haber, menü ve dil eklenebilir. Satış yapacağınız araç hakkında ayrıntılı bilgiler verilebilir, araç almak isteyen müşteriniz bir form ile size hemen ulaşabilir. Ayrıca araç satmak isteyen müşterileriniz bir form ile size başvuru yapabilir. Bunun gibi birçok özelliğe sahip olan oto galeri sitesi tasarımımızda, tüm bu özellikleri gelişmiş ve kolay kullanılabilir bir panelle yönetebilirsiniz.

 

Hemen bir hazır oto galeri sitesi sahip olarak hem daha fazla müşteriye ulaşabilir hem de araç satılarınızı arttırabilirsiniz. Oto galeri sitesi ve araç kiralama sitesi tasarımlarımızı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için canlı destek, whatsapp ve telefon numaramızı kullanabilirsiniz. Anında Web Site ile bir günde Oto Galeri Sitesi sahibi olun!

Okuyucu Yorumları

0 Yorum
Telefon
WhatsApp