Yükleniyor...

Otel Sitesi Nedir?

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Otel Sitesi Nedir?
01 Mayıs 2020, 14:05 0 Yorum 264 Okuma

 

Otel Sitesi

 

Turizm alanında hizmet veriyor ve bir otel işletip daha fazla müşteriye ulaşmak istiyorsanız Otel Sitesi tasarımlarımız tam size göre! Hala bir web siteniz yoksa ve müşterileriniz size ulaşamıyorsa endişelenmenize gerek yok. Çünkü Anında Web Site ile 1 günde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir hazır otel sitesi sahibi olabilirsiniz.

 

Otel Sitesi tasarımlarımız uygun fiyatlı, hızlı ve şık tasarıma sahiptir. Özel bir alt yapıya sahip olan ve turizm alanında hizmet veren otel işletmelerine uygun olan olarak hazırlanan bu hazır web sitesi tasarımları ile müşterilerinize çok kolay şekilde ulaşacaksınız. Otel Sitesi ile kurumsal kimliğinizi iyi bir şekilde yansıtırken aynı zamanda işletmeniz ile ilgili haber, duyuru ve etkinlik gibi şeyleri yayınlayabileceksiniz.

 

Hazır Web Site tasarımlarımızdan Otel Sitesi özelliklerine bir göz atalım.

-  Mobil uyumlu tasarım

- Gelişmiş ve Kolay Kullanılabilir Yönetim Paneli

- Sınırsız Sayfa, Hizmet, Ekip, Otel, Oda Özelliği ekleme

- Rezervasyon Modülü

- Sınırsız renk ve dil seçeneği

- Toplu mail ve SMS gönderme

- Firmanıza ait tüm bilgileri ekleyebilme

 Ve birçok özellik Otel Sitesi tasarımlarımızda mevcuttur.

 

Otel web sitesi tasarımlarımız arama motoru kurallarına uygun bir şekilde tasarlanmış ve bu şekilde geliştirilmeye devam etmektedir. Hazır Web Sitesi tasarımlarımızın hepsi gelişmiş yönetim paneline sahiptir. Bu yönetim paneli üzerinden firma bilgileriniz, iletişim bilgileriniz, otel odalarınız, etkinleriniz ve rezervasyonlarınızı kolay bir şekilde yönetebilmektesiniz. Ana sayfa kısmında dilediğiniz yeri görüntüleyip, istemediğiniz kısımları kapatabilirsiniz.

 

Otel Sitesi sahibi alarak var olan müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize iyi bir deneyim sunabilir, arama motorlarında öne çıkarak iyi bir konum elde edebilirsiniz. İnternetteki kimliğiniz web sitesinizdir ve bu yüzden web siteniz çok iyi olmalı, hizmet vermiş olduğunuz sektördeki her ihtiyacı karşılayabilir olmalıdır. Anında Web Site ile hemen otel sitesi sahibi olmak için beğendiğiniz tasarımı satın alarak 1 gün içinde hazır web sitesi sahibi olabilirsiniz. Hazır Otel Sitesi tasarımlarımızı incelemek için buraya tıklayabilir ve daha fazla bilgi almak için whatsapp ve canlı destek hattımızı kullanabilirsiniz.

 

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum
Telefon
WhatsApp