Yükleniyor...

Neden Hazır Web Sitesi Satın Almalısınız?

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Neden Hazır Web Sitesi Satın Almalısınız?
17 Temmuz 2020, 17:34 0 Yorum 296 Okuma

Neden Hazır Web Sitesi?

Anında Web Site olarak sektörünüz ne olursa olsun iş modelinize uygun satın alabileceğiniz hazır web sitesi tasarımları bulundurmaktayız. Kurumsal, e-ticaret, tanıtım alanlarında kullanabileceğiniz birbirinden farklı tasarımlar ile işletmenizin internet ortamındaki yerini sağlama alın. Gelişmiş ve kolay kullanım özelliğine sahip yönetim paneli ile hazır web sitenizi internete bağlı olan her yerden yönetebilirsiniz.

 

Neden Hazır Web Sitesi Satın Almalısınız? Faydaları Nelerdir?

 

Hazır web sitesi tasarımlarımız sizinle birlikte uzun süre dayanacak ve büyüyecek şekilde tasarlanmıştır.

Hazır web site kullanarak web sitenize ve içeriğinize sahip olacaksınız. Tasarımlarımız son derece özelleştirilebilir, böylece web siteniz için tam olarak istediğiniz görünümü sağlayabilirsiniz.

 

Hazır Web Site ile zaman kazanın.

İnsanların Hazır Web Sitelerimizden birini kullanmasının birçok iyi nedeni vardır. Bir web sitesi tasarımı hazırlık ve süreç bakımından zordur. Daha önceden tasarlanmış hazır web site tasarımlarımızdan alarak zamandan büyük ölçüde tasarruf edilebilir. Hazır Web Sitesi satın aldığınızda logonuzu, renklerinizi, görsellerinizi ve içeriklerinizi hemen girerek web sitenizi hazır hale getirebilirsiniz. Tüm ayarlamalarınız hazır olduktan sonra sitenizi yayına alabilir ve kısa sürede ziyaretçileriniz için hazır hale gelmiş olursunuz.

 

Hazır Web Sitesi ile Baş Ağrısı Yok.

Sunduğumuz mükemmel desteğin bir parçası olarak toplu mail ve sms gönderme işlemlerini tek bir panel üzerinden halledebilirsiniz. E-ticaret tasarımlarımızda ise ödeme entegrasyonu yüklü olarak gelmektedir. (Ödeme entegrasyonu olarak PAYTR kullanılmaktadır.)

 

Hazır Web Site tasarımı alan müşterilerimize diledikleri takdirde hosting ve domain hizmeti de vermekteyiz.

Web sitenizi sizin için yayınlama sürecini de ele alacağız. Hosting ve domain sahibi değilseniz, hosting paketlerimizden size uygun olanı seçerek bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hosting hizmetini bizden alan müşterilimiz için ücretsiz SSL hizmeti de sağlamaktayız.

 

7/24 Danışma ve Bilgi Alma.

Müşterilerimiz soru ve görüşlerini dilediği zaman whatsapp veya canlı destek üzerinden bize iletebilmektedirler. Ayrıca telefon numaramız üzerinden bizleri arayarak hazır web sitesi konusunda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

Web Uzmanlarından Teknik Destek.

Birçok çevrimiçi hizmetin aksine, destek ekibimiz yılların deneyimine sahip web tasarımcıları ve geliştiricileridir. Hazır web sitesi hakkında teknik destek için üyelik panelinden destek talebi oluşturarak bu konuda 7/24 hizmet alabilirsiniz.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum
Telefon
WhatsApp