Yükleniyor...

İşletmeniz İçin Hazır Web Sitesine Sahip Olmanın 15 Faydası

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog İşletmeniz İçin Hazır Web Sitesine Sahip Olmanın 15 Faydası
17 Temmuz 2020, 17:32 0 Yorum 308 Okuma

Hazır Web Sitesi Faydaları

 

Günümüzün sürekli gelişen internet dünyasında bir hazır web sitesine sahip olmak, özellikle ürün ve hizmet satan küçük işletmeler için bir zorunluluktur. Çok fazla müşteri sahibi olmayı planlıyorsanız, müşterilerinize bir düğmeyi tıklatarak bilgi vermek için çevrimiçi bir varlığa ihtiyacınız vardır. Eğer bir hazır web site sahibi olmazsanız markanız erişebilir olmayacağından kısa süre içerisinde aynı sektörde hizmet verdiğiniz diğer firmaların arkasında kalmış olacaksınız.

 

Bir web sitesinin neden bu kadar önemli olduğunu merak ediyorsanız, aşağıdaki avantajlar listesini sizin için hazırladık :

 

Güvenirliliğinizi Arttırır

Firmaların internet ortamında hazır web sitesi olduğunda, müşterileri tarafından güvenirliliği artacaktır. Firmanız verdiği hizmet hakkında belirli bir şeyin arandığını düşünün; hızlı bir google araması ile müşterileriniz size ulaşacak ve rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Bununla birlikte, güncel kaldığınızdan, profesyonel göründüğünüzden ve arama motorlarına kayıtlı olduğunuzdan emin olmanız gerekir, aksi takdirde bu durumu hemen kaybedersiniz.

 

Basit Kurulum

Birçok işletme sahibi web site projelerine büyük miktarda para harcamak istemez ve bu durumda anındawebsite.com olarak biz devreye giriyoruz. Bir web sitesi sahibi olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sektörünüze uygun hazır web sitesi tasarımını seçtikten sonra gelişmiş kolay yönetim paneli sayesinde içeriklerinizi girip hemen bir web sitesi sahibi olabiliyorsunuz. Hem zamandan hem de paradan kazandıran tasarımlar ile her zaman yanınızdayız!

 

Düşük Maliyet

Hazır web site sahibi olmak personel, dükkan kirası, vergi ve elektrik fatura maliyetini azaltabilir. Doğrudan tüketici ile irtibat kurabilirsiniz ve ücretsiz şekilde müşterileriniz ile etkileşimde kalabilirsiniz.

 

Müşteri Hizmetlerini Geliştirir

İnternet ortamında bir hazır web sitesi ile var olmanın müşteri hizmetlerinizi geliştirmenize yardımcı olacağı bilinen bir gerçektir. Bir mağaza sahibiyseniz ve personel üyeleriniz varsa, müşterilerle nasıl etkileşime girdiklerini gözlemlemek için 7/24 onları denetleyemezsiniz. Ancak çevrimiçi dünyada hiçbir şey gizli kalmaz; personelinizin çalışmalarını izleyebilir ve müşterilerinizin hızlı ve yararlı bir yanıt aldığından emin olabilirsiniz.

 

İşletmenize Her Zaman Erişilebilir Olmasını Sağlar

Müşterileriniz  7 gün 24 saat bilgi ve hizmet alabileceği bir hazır web sitesi ile gece 12’den öğlen 12’ye saat fark etmeksizin size ulaşabilirler. Çevrimiçi bir varlığa sahip olmak, onlara mağazanız veya ofisiniz kapalıyken ürünlerinizi ve hizmetlerinizi inceleme fırsatı sağlar.

 

 

Daha Büyük Pazarları Hedefler

İster ürün ister hizmet sağlayın, çevrimiçi bir hazır web sitesi bunları satmak için alternatif bir yerdir. Başka bir şehir veya ülkedeki müşterilere yalnızca bir hazır web sitesine sahip olarak ulaşabilirsiniz. Yoğun yaşam hayatımızda, internetten bilgi edinmeye çok önem veriyoruz. Bir hazır web sitesi, ürünlerinizi mağaza önündeki bir pencere ekranından 100 kat daha hızlı tanıtabilir.

 

Çalışmanızı Sergileyen Bir Araç

Hangi sektörde olursanız olun; bir hazır web sitesi çalışmanızı sergilemek için harika bir yoldur. Bunu çevrimiçi bir portföy, resim galerisi ve müşteri yorumları ile yapabilirsiniz. İşletmenizin neden benzersiz olduğunu gösterebilir ve çalışmanızla ilgili geri bildirimde bulunabilirsiniz.

 

Zaman Kazanırır

Hazır web sitesi müşteri ve kendiniz için harika bir zaman tasarrufu sağlar. Müşterinin istediklerinin satın alma için raflara bakarak amaçsızca dolaşmasına gerek yoktur. Yakın zamanda yapılan bir internet alışverişi raporuna göre: “Bir tüketicinin neye ihtiyaç duyduğu hakkında fikir sahibi olmak için internet kullandığı ve yüzde 72'sinin online alışveriş yaptığı ortaya çıkmıştır”.

 

Güncel Kalın

Bir hazır web sitesi sahibi olmak, güncel kalmanıza yardımcı olacak harika bir platformdur; bir düğmeyi tıklayarak bilgilerinizi güncelleyebilir ve öğe ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz (gerçek hayatta yapabileceğinizden daha hızlı). İster haberler ister son trend olsun, hızlı olursanız, rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

 

Rakiplerinizi Geride Bırakmada Yardımcı Olur

Güncel kaldıktan sonra, iyi pazarlanmış bir hazır web site, rekabetiniz pahasına pazar payı kazanmanıza yardımcı olabilir. Bunu yapmak için kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunan harika bir hazır web sitesine ihtiyacınız var.

 

Size Çevrimiçi Bir Dünya Sunar

Yapılan başka  bir araştırmada, % 84 tüketici, hazır web sitesi olan küçük işletmelerin çevrimiçi varlığı olmayan işletmelere göre daha güvenilir olduğuna inanıyor. Ayrıca, tüketicilerin % 65'inin bir şirket markalı e-postayı Gmail, Outlook postası gibi genel bir e-posta hesabından daha güvenilir bulduğu sonucuna vardı. ” Günümüzün teknik dünyasında, güçlü bir dijital markanın yanı sıra bir siteye de ihtiyacınız vardır.

 

Müşterilerinizle Etkileşim

İşletmenizi İnternet'e taşımanızın bir başka nedeni de müşterilerinizle istediğiniz zaman ve her yerden etkileşime girebilmenizdir. Bu, haber güncellemeleri, canlı sohbet, e-posta görüşmeleri veya sayfanızdaki yorumlar yoluyla olabilir.

 

Hem  Akılda Kalıcı Hem de Ulaşılabilir Olun

Herkes bir tesisatçının kartvizitini kolayca kaybedebilir veya komşularının önerdiği adı unutabilir. Ancak bir web siteniz varsa, sizi kolayca favorilerinde saklayabilir ve bilgiye veya hizmetlere ihtiyaç duyduklarında sitenize geri dönebilirler.

 

Harika Bir Pazarlama Kanalı Sahibi Olun

Sadece bir hazır web sitesine sahip olarak, hizmetinizi pazarlayabilir ve binlerce kişiye ulaşabilirsiniz. En son dijital pazarlama trendlerini takip ederek sayfanızı zorlayabilir ve arama motoru sonuçlarına tırmanabilirsiniz.

 

Blog Sayfanız ile Kitlenizi Genişletin

Yeni ürün ve hizmetler hakkında haber, içerik ve bilgi yayınlamak, keskin bir kitleyi çekmenize yardımcı olacaktır. E-posta pazarlaması yoluyla müşterilerinize ulaşabilir ve onlara yeni tüketicilerin sahip olmayacağı indirimler ve özel erişim sunabilirsiniz.

 

 

 

İşletmeniz için bir hazır web sitesi sahip olmanın ödüllerini gerçekten elde etmek için, kullanıcıların sizi bulmasını ve sizinle iletişim kurmasını kolaylaştıran profesyonel bir çevrimiçi varlık olarak hizmet etmesi gerekir. Kullanıcılar çevrimiçi arama yaparken bulabilecekleri şekilde optimize edilmeli ve sitenizde her değişiklik yapmanız gerektiğinde içeriğinizi güncellemeniz kolay olmalıdır. Yeni bir işletme misiniz ve henüz bir web sitesi oluşturmadınız mı? Öyleyse hemen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçerek bilgi alın!

Okuyucu Yorumları

0 Yorum
Telefon
WhatsApp