Yükleniyor...

Hazır Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Hazır Web Sitesi Nasıl Kurulur?
17 Temmuz 2020, 17:32 0 Yorum 391 Okuma

Hazır Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Dünyanın her yerinden internet erişimine sahip insan sayısı 4 milyardan fazladır. İster masaüstü olsun ister mobil olsun hemen hemen her yaştan, her kesimden insanlar internete bağlı bir cihaz kullanmaktadır. Bu da işletmenizin internette bir yeri veya hazır web sitesi yoksa potansiyel olarak müşteri kaybı anlamına gelir. İşiniz veya bulunduğunuz yer neresi olursa olsun işletmeniz için nasıl hazır web sitesi sahibi olabilirsiniz bilmeniz gerekmektedir.

 

“ Bir hazır web sitesi ile ürün ve hizmetlerinizi çevrimiçi olarak satabilir işletmeniz için potansiyel müşteriler bulabilir, mevcut müşterilerinize daha kolay ulaşıp işletmenize hak ettiği görünümü kazandırabilirsiniz.”

 

Birkaç kolay adımda nasıl hazır web sitesi kurulur?

 

  • Dilediğiniz tasarımı seçin.
  • Siparişinizi oluşturun.
  • Hazır web siteniz kurulsun.
  • Kullanmaya başlayın.

 

1-Hazır Web Sitesi Tasarımı seçin

Anında Web Site olarak tüm alanlarda hizmet veren işletmeler için hazır web sitesi tasarımlarımız bulunmaktadır. Birbirinden farklı kurumsal yapıda hazır web siteleri ile firmanızı ön plana çıkartabilirsiniz. İşletmenize uygun dilediğiniz paketi inceleyip seçerek hemen bir web sitesi sahibi olabilirsiniz. Tasarımlarımızı incelemek için buraya tıklayınız.

 

2- Siparişinizi Oluşturun

Seçmiş olduğunuz tasarımı satın almak için üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Üyelik işlemlerinden sonra hazır web sitesinin ücretini ister kredi kartı ister havale/eft yöntemi ile ödeyerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

 

3-Hazır Web Siteniz Kurulsun.

Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra domain ve hostinginiz bizim tarafımızdan sağlanmışsa hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. Hazır web sitesi kurulumunuzu tamamlayarak size 24 saat içinde bilgi veriyoruz. Eğer domain ve hostinginizi kendiniz satın aldıysanız ftp bilgilerinizi verdiğiniz takdirde kurulumunuzu tamamlaıyoruz.

 

4- Kullanmaya başlayın.

Kurulumu yapılmış olan hazır web sitesini, gelişmiş yönetim paneline girerek düzenleyebilirsiniz. Gelişmiş yönetim paneli ile içerik, görsel, firma bilgileri, tema renk ayaları,ürünler ve aklınıza gelebilecek her şeyi  istediğiniz cihazdan kolayca düzenleyebilirsiniz.

 

Dilerseniz uygun bir ücret karşılığında web hazır web sitenizin kurulumundan düzenlenmesine kadar tüm ayarlamaları anahtar teslim şekilde sizlere sunabiliriz. Satış işlemleri öncesinde bilgi almak için whatsapp veya canlı destek bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum
Telefon
WhatsApp