Yükleniyor...

Hazır Web Sitesi Hakkında Sık Sorulan Sorular?

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Hazır Web Sitesi Hakkında Sık Sorulan Sorular?
14 Nisan 2020, 14:00 0 Yorum 336 Okuma

 

Hazır Web Sitesi Sık Sorulan Sorular

 

Neden bir web sitesi sahibi olmalıyım?

Bir web sitesi sahibi olarak, çevrimiçi bir mağaza sahibi olursunuz ve sürekli hizmet verebileceğiniz bir internet platformunuz olmuş olur. Bu sayede potansiyel müşterileriniz size, siz de müşterilerinize kolayca ulaşabilirsiniz. İşletmeniz veya mağazanız için iletişim bilgilerini ve firma hakkında ayrıntılı bilgi içeren temel bir web sitesi sahibi olabilir veya reklam, ürün ve tanıtımlarınız  için bir açılış sayfası sahibi oluşturabilir, herhangi bir hobiniz hakkında blog yazabileceğiniz bir yer oluşturabilirsiniz. Web sitenizin olması, size daha sayamayacağımız birçok avantaj sağlar. Bunun ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

 

Anında Hazır Web Sitesi nedir?

Anında Hazır Web Sitesi, teknik bir beceriye sahip olmadan bir web sitesi sahip olmanıza yardımcı olan hazır web sitesi tasarımlarıdır. Hesap oluşturarak, işletmenize uygun bir hazır web sitesi tasarımı seçerek ve gelişmiş yönetim panelini kullanarak kendi görsellerinizi ve metinlerinizi ekleyin. Web sitenizi istediğiniz gibi düzenleyebilir ve istediğiniz özellikleri modül ayarları kısmında açıp kapatabilirsiniz.

Hazır Web Sitesi hakkında ayrıntılı bilgi ve sorularınız için canlı destek, telefon ve whatsapp butonlarını kullanabilirsiniz.

 

Hazır Web Sitesi ile Ödeme Alabilir Miyim?

Hazır Web Sitesi tasarımlarımızda kapıda ödeme, havale ve PAYTR ödeme entegrasyonu kullanılmaktadır. E-Ticaret paketlerimizde ve ödeme entegrasyonu olan Kurumsal Hazır Web Sitesi V13 tasarımımızda ödeme yöntemi mevcuttur. Yeni çıkacak olan e-ticaret tasarımlarımızda IYZICO ödeme entegrasyonu eklenecektir. Bununla ilgili bilgiye hazır web sitesi tasarımı detay sayfasındaki özellikler bölümünden ulaşabilirsiniz. Ayrıca canlı destek bölümünden konu ile ilgili ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Hazır Web Siteleri SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Uyumlu Mu?

Hazır Web Sitesi tasarımlarımız, web sitenizin Google gibi arama motorlarında görüntülenmesine yardımcı olacak yapıda hazırlanmıştır. Hazır Web Sitesi tasarımlarımızda, web sitenizin her bir sayfası ile alakalı başlık, açıklama ve anahtar kelime ekleyerek web sitenizi arama motorlarına uygun hale getirebilirsiniz.

 

Hazır Web Sitesi kendim ve müşterilerim için nasıl güvenli kalır?

Hazır Web Sitesi tasarımlarımızda, sitenizden aktarılan tüm veriler SSL sertifikası kullanılarak şifrelenir. SSL sertifikanız, web sunucunuz ile sitenizi ziyaret eden kişinin arasında şifreli bir bağlantı kurmaktadır. Bu, tüm verilerin gizli kalacağı anlamına gelmektedir. Sitenize gelen ziyaretçilerin güvende olmasını istiyorsanız web sitenizde SSL sertifikası olmak zorundadır. Mağazanızda ürün veya bir hizmet satıyorsanız, kredi kartı ve banka numaralarını güvende tutmak amacıyla SSL kullanılması gerekmektedir. Web sunucunuzu bizden aldığınız takdirde ücretsiz SSL kurulumu tarafımızdan sağlanacaktır. Eğer web sunucu hizmetini başka bir firmadan alıyorsanız web siteniz yayına alındıktan sonra SSL kurulumu hakkında hizmet aldığınız firmadan yardım alabilirsiniz.

 

Hazır Web Sitemi özelleştirebilir miyim?

Elbette. Web sitenizi ihtiyaçlarınıza ve sektörünüze göre düzenleme seçeneğiniz sınırlı ölçüde mevcuttur. Düzenleyebileceğiniz bazı bölümler şunlardır: Genel Firma Bilgileri, Logo ve Tema Renk Ayarları, Açılır ve Kapatılabilir Ana Sayfa Modül Ayarları, Sınırsız Sayfa – Hizmet – Ekip Ekleme, Dil Yönetimi ile gördüğünüz her karakteri değiştirebilme ve birçok ayarlama mevcuttur. Web sitenizdeki her bölüm, sayfanın adından web sitenizin menü çubuğuna kadar istediğiniz şekilde özelleştirilebilir. Ayrıca sayfalarda olan metin renklerini ve boyutlarını istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Tüm cihazlara uygun bir hazır web sitesi sahibi olmak önemlidir. Hazır Web Sitesi ile müşterilerinize hak ettikleri hizmeti vererek markanıza prestij katabilirsiniz.

 

Bu sayfa sizden gelen sorular doğrultusunda sürekli olarak güncel tutulacaktır. Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için canlı destek – telefon ve whatsapp iletişim kanallarından 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Anında Web Site olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum
Telefon
WhatsApp