Yükleniyor...

Hazır Web Sitesi Fiyatları ve Özellikleri

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Hazır Web Sitesi Fiyatları ve Özellikleri
17 Temmuz 2020, 17:31 0 Yorum 432 Okuma

Hazır Web Sitesi Fiyatları

Web site oluşturmak için, web tasarımcılara ve web tasarım programlarına ihtiyacınız yoktur. Her sektöre uygun ve kendinize göre düzenleyebileceğiniz Hazır Web Site tasarımlarını sizin için oluşturan Anında Web Site ile ihtiyacınız olan hazır web sitesine hemen sahip olabilirsiniz.

 

İnternet sektörü hızla büyümektedir. Tüm kişiler ve kurumsal firmalar bu platformda yer almak istemektedir. Bunun için birçok yöntem vardır fakat en etkili ve en önemlisi bir web site sahibi olmaktır. Piyasada birçok firma internet sitesi hizmeti vermektedir. Bu firmalar tasarım olarak basit yönetim olarak karmaşık hazır web site tasarımları sunmaktadır. Bununla kalmayıp sizden hosting ve domain ücretlerine ek olarak aylık veya yıllık olmak üzere ödemeler istemektedir. İlk başta düşük bir ücret ödediğinizi zannedersiniz fakat aylık ve yıllık ödemelerle uzun vadede bu ücret artacaktır.

 

Peki Anında Web Site’ nin bu kadar firmadan farkı nedir?

Hazır Web Sitesi konusunda hizmet veren firmamız %100 Müşteri Memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Ayrıca satış öncesi ve sonrası 7 gün 24 saat hizmet verme garantisi sunmaktadır. Hazır Web Site tasarımlarımızın en önemli özellikleri kapsamlı, kaliteli, gelişmiş yönetim paneline sahip fakat kolay kullanımlı ve ekonomik olmalarıdır. Bu özellikler sayesinde herkes hazır web sitesi sahibi olabilmektedir ve web sitesini internete bağlanabildiği her noktadan yönetebilmektedir. Web sitesi tasarımlarımız sizden gelen talepler doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmektedir.

Anında Web Site olarak Hazır Web Sitesi tasarımlarında uygun fiyatları sunarken en gelişmiş özelliklere sahip web sitesini sunmayı da hedeflemektedir.

 

Anında Web Site Hazır Web Sitesi Özellikleri

 

Responsive Web Tasarımı

SEO Uyumlu Web Tasarımı

Gelişmiş Yönetim Paneli

Tema Renk Ayarları

Sınırsız Ürün Ve Kategori Ekleme

Sınırsız İçerik Ekleme

Sınırsız Dil Ekleme

SEO Yönetimi

Online Ödeme Alt Yapısı

Modül Yönetimi

Toplu SMS ve Mil Gönderme

Sosyal Medya Link Yönetimi

E-Bülten Yönetimi

 

Anında Web Site Hazır Web Sitesi Fiyatları

 

Web sitemizdeki hazır web site tasarımları kategorilere göre farklılık göstermektedir.

Kurumsal Firma Web Sitesi fiyatları 300 TL – 1000 TL arasında değişmektedir.

E-Ticaret Web Sitesi Fiyatları 600 TL – 2000 TL arasında değişmektedir.

Gelen talepler doğrultusunda hazır web site dışında wordpress hizmeti de vermekteyiz.

Wordpress Hazır Web Site fiyatları 1000 TL Wordpress E-Ticaret Site Fiyatları 1500 – 2000 TL arasındadır.

 

Hazır Web Site Neden Ucuzdur ?

Web sitemizde yer alan hazır web site tasarımları, alanlarında uzman yazılım ve tasarım ekibimiz tarafından hazırlanmıştır. Bu tasarım ve yazılım altyapısına sahip bir web sitesini yaptırmak istediğinizde web tasarım firmaları size 2000 TL ile 5000 TL  arasında teklifler verecektir. Biz bu tasarımları herkesin web site sahibi olmasını hedeflediğimizden dolayı uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Müşterilerimiz bu tasarımları satın alarak kendine özgü renk, slider ve içerikler ile eşsiz bir hale getirebilir dilerseniz bu özelleştirmeyi uygun ücret karşılığında yapabiliriz.

 

Hemen hazır web sitesi sahibi olmak için buraya tıklayarak tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak veya web site hakkındaki sorularınız için Whatsapp ve Canlı Destek bölümümüzden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum
Telefon
WhatsApp