Yükleniyor...

Hazır İnşaat Sitesi Nedir?

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Hazır İnşaat Sitesi Nedir?
24 Nisan 2020, 14:26 0 Yorum 283 Okuma

 

Hazır İnşaat Sitesi

 

Anında Web Site olarak inşaat firmaları için özel olarak tasarladığımız hazır inşaat sitesi ile birçok şey yapabilirsiniz. İnşaat web sitesi sayesinde firmanızın yapmış olduğu, devam ettiği ve tamamladığı projeleri gösterebilir, firmanız hakkında bilgileri, tanıtım videoları ve görsellerini yayınlayabilirsiniz. Firmanız hakkında haber ve duyuruları, çalıştığınız firmaları ve birçok şeyi inşaat web sitesi ile yapabilirsiniz. Hazır inşaat sitesi tasarımlarımız mobil ve seo uyumlu olmakla birlikte hızlı bir alt yapıya sahiptir. İnşaat web sitesi tasarımlarımız ihtiyaçlarınızı sonuna kadar karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Hazır inşaat web sitesi gelişmiş bir yönetim paneline sahip olup aynı zamanda kolay kullanıma sahiptir. Yönetim paneli üzerinden istediğiniz her yere müdahale edebilirsiniz. Modül ayarları kısmında ana sayfada görüntülenmesini istediğiniz yerleri açıp kapatabilirsiniz. Sınırsız dil ekleme sayesinde yurt içi ve yurt dışı olarak da hizmet verebilmektesiniz. Bunlar gibi birçok özelliğe sahip olan hazır inşaat sitesine nasıl sahip olacağınızdan bahsedelim.

 

İnşaat Web Sitesine nasıl sahip olunur?

Hazır inşaat web sitesini internette barındırabilmek için öncelikle bir alan adına sahip olmanız gerekmektedir. Anında Web Site ile istediğiniz alan adına sahip olabilirsiniz. İkinci olarak inşaat web sitesinin barınacağı bir sunucu olması gerekmektedir. Sunucu paketlerimizi incelemek için buraya tıklayın.

Son işlem olarak beğendiğiniz hazır inşaat sitesini seçip satın almanız gerekmektedir. Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra domain ve sunucuyu bizde aldıysanız inşaat web siteniz gün içerisinde yayına alınacaktır. Eğer kendi alan adı ve hostinginiz varsa ftp bilgilerinizi paylaştığınız takdirde siteniz hemen kurulmaktadır.

 

İnşaat firmalarına özel olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak hazır inşaat sitesi tasarımlarımızı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. Web sitesi sahibi olarak birçok kişiye ulaşmak sizin ellerinizde. Konu hakkında ayrıntılı bilgi almak için canlı destek ve whatsapp hattımızdan 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Anında Web Site ile firmanızı internete taşımak çok kolay!

Okuyucu Yorumları

0 Yorum
Telefon
WhatsApp