Yükleniyor...

Hazır Emlak Sitesi Nedir?

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Hazır Emlak Sitesi Nedir?
21 Nisan 2020, 19:23 0 Yorum 343 Okuma

 

Hazır Emlak Sitesi

 

Hazır Emlak Sitesi tasarımlarımız, web sitesi kurarak internet ortamında bulunmak isteyen emlakçılar için çok uygundur. Günümüzde tüm işlemler artık web siteleri üzerinden halledilmektedir ve internet ortamında varlık göstermeyen firmalar rakiplerinin arkasında kalmaktadır. Hazır Emlak Sitesi tasarımımızı alarak kullanmaya başlayan bir emlakçı satılık ve kiralık ilanlarını hızlı bir şekilde sitelerine ekleyebilirler. Dilerse emlak sitesine müşterilerinin üye olmasını sağlayarak onların ilan eklemesini sağlayabilirler.

 

Hazır Emlak Sitesi V3 tasarımımız ile harita üzerinden ilanlarını gösterebilirler. Yeni internet trendlerine uygun ve kullanıcı odaklı tasarlanmış emlak sitesi tasarımlarımız aynı zamanda SEO dostu alt yapıya sahip olduğundan Google ayarlamalarınızı rahatça yapmanızı sağlayarak yükselmenize yardımcı olmaktadır. Google’ın güncel arama motoru algoritmalarına uygun bir şekilde hazırlanan hazır emlak sitesi tasarımlarımız gelişmiş ve bir o kadar kolay kullanılabilir yönetim paneline sahiptir. İlanlarınız, haberleriniz, fotoğraflarınız üzerinde dilediğiniz gibi değişiklikler yapabilirsiniz. Ana sayfa üzerinde görüntülenen kısımları modül ayarları bölümünden dilediğiniz gibi aktifleştirebilir veya pasif hale getirebilirsiniz. Detaylı ilan sayfası, harita üzerinden ilan ekleme, telefon ve mesaj gönderme gibi özellikler ile tam donanıma sahip bu tasarımlarımız firmanıza prestij katacaktır.

 

Hiçbir kodlama bilgisine gerek olmadan, yüksek, aylık ve yıllık ücretler ödemeden tam donanımlı ve şık görünüme sahip hazır emlak sitesi sahibi olabilirsiniz. Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra anında aktif edilen hazır web sitesine firmanızın renklerini, logonuzu, firma bilgilerinizi, ilanlarınızı ekleyerek web sitenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Emlak işi ile uğraşanlar şunu unutmamalıdır ki günümüzde ev arayışları dahil olmak üzere her şey internet siteleri üzerinden yapılmaktadır. Emlak ile uğraşıyor ve hala bir web sitesiniz yoksa anindawebsite.com ile hazır web site sahibi olmak çok kolay!

 

Hazır Emlak Sitesi ile web sitesine binlerce lira ödemeden işletmenizi internet ortamına taşıyın. Yukarıda belirttiğimiz özelliklere ve daha fazlasına sahip anındawebsite.com bünyesinde yer alan hazır emlak sitesi tasarımlarımızı incelemek için buraya tıklayın. Tüm hazır web sitesi tasarımlarımızı incelemek için buraya tıklayın. Ayrıntılı bilgi almak için canlı destek ve whatsapp hattımızı kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum
Telefon
WhatsApp